Handremkabel beugel Willys type
WOA1005
Handremkabel beugel
Bevestigingsclip voor kabelgeleiding
Bevestigingsbeugel voor de handremkabel, gebruikt om de kabel op de correcte positie te houden tijdens de routing tussen het dashboard en de handrem. Een essentieel onderdeel voor een veilige en correcte installatie van het handremsysteem.
|
Functie Kabelgeleiding en fixatie |
Toepassing Handremkabel |
|
Type Willys type |
Montage Bevestiging aan chassis of luchtfilterbeugel |
Kenmerken
- Houdt de handremkabel op de correcte positie
- Voorkomt slijtage door wrijving
- Eenvoudige montage met originele bevestigingspunten
- Robuuste stalen constructie
- Vervangingsonderdeel voor restauratie
★ Reproductie vervaardigd volgens originele specificaties voor een betrouwbare en duurzame installatie.
Montage-info
De beugel wordt gemonteerd op bestaande bevestigingspunten, vaak aan de luchtfilterbeugel direct na doorvoer door het schot, of op het transmissiehuis. Zorg dat de kabel vrij kan bewegen zonder wrijving tegen andere componenten of de cardanas.
Deze beschrijving is automatisch gegenereerd. Twijfelt u over de pasvorm? Contacteer ons via info@willys.be.
⚠ Fout gespot in deze beschrijving? Meld het aan info@willys.be
Dit onderdeel is bestemd voor de restauratie van historische militaire voertuigen. Passen, uitlijnen, ontbramen of nabewerken hoort bij dit werk en is inherent aan de aard van deze goederen. Ook tussen originele voertuigen onderling bestaan maatverschillen.
Montage vereist technische kennis van het voertuig. Twijfelt u of dit onderdeel geschikt is voor uw uitvoering? Vraag het ons gerust vóór aankoop via info@willys.be.
Dit onderdeel past op:
| Model | Bouwjaren |
|---|---|
| Militaire jeeps | |
| Willys MB (early) | 1941, 1942 |
| Willys MB | 1942, 1943, 1944, 1945 |
| Hotchkiss M201 | 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1961, 1962, 1963, 1964, 1965, 1966 |
| CJ-serie | |
| Jeep CJ-2A | 1945, 1946, 1947, 1948, 1949 |
| Jeep CJ-3A | 1949, 1950, 1951, 1952, 1953 |








